Práce v zahraničí – Práce v Německu

Jste řemeslník a umíte profesionálně stavět kuchyně?
Pak bychom se měli poznat!

  1. Hledáme profesionální dvoučlenné týmy pro různá místa v Německu.

Vaším úkolem bude:

  • denní dodávka kuchyní zákazníkovi.
  • odborná montáž kuchyní
  • odstranění obalu
  • vedení evidence pracovních dokumentů
  • Fakturace se zákazníkem a kuchyňským studiem

Tuto práci získáte na pevném místě v Německu, např. v Kolíně nad Rýnem, Stuttgartu nebo Hamburku. Na výběr je mnoho měst.

Práci máme každý měsíc, každý týden a každý den.
Pracovat můžete od pondělí do pátku, po dohodě i v sobotu.

  1. musíte splňovat následující požadavky:
  • Základní znalost němčiny nebo angličtiny (jeden z týmu musí být bezpodmínečně schopen komunikovat se zákazníkem a klientem!).
  • K rozvozu kuchyní máte k dispozici vlastní dopravní prostředek (viz obrázek níže). Po domluvě si můžete pronajmout také dopravní prostředek.
  • Máte profesionální sadu nástrojů. Všechny nástroje pro správnou montáž kuchyně jsou nezbytné!
  • Jste ochotni odpracovat jeden zkušební den v naší pobočce v Berlíně. Předáme vám montáž kvalitní kuchyně a zkontrolujeme kvalitu vaší práce.

První setkání se uskuteční v Berlíně. Po schůzce obdržíte následující den kuchyň pro test. Zásadně testujeme i lidi se zkušenostmi, a to bez výjimky.

  1. důležité upozornění:
  1. odměna / platba

Za každý den obdržíte fixní částku 550 – 600 € netto (včetně druhého muže a dopravního prostředku).
Fakturu můžete odesílat každý týden. Platby probíhají rovněž každý týden.

Jako samostatně výdělečně činná osoba hradíte veškeré náklady z této pevné částky.
Výše platby závisí také na vaší kvalifikaci.

  1. kontaktujte nás

Pokud máte zájem a splňujete všechny požadavky, můžete nás kontaktovat.

Pošlete WhatsApp na +4915750444055 nebo e-mail na info(at)team-1.de.
Uveďte prosím svá celá jména, bydliště a kvalifikaci.

Poté obdržíte telefonát. Hovor bude v němčině nebo angličtině!

Nach oben scrollen